Ad controlsKontrolní průběžné váhy

Způsoby vyřazování


Po zjištění nesprávné hmotnosti výrobku, je zapotřebí jej vyřadit. Pro toto vyřazení se požívají vyřazovací mechanismy, které se instalují na výstupní dopravník vážícího systému.

  • Vzduchová tryska - použití pro rychlost pásu do 60 m/min, váha produktu do 1 kg
  • Pneumatický vyrážeč - použití pro rychlost pásu do 60 m/min, váha produktu do 3 kg

Vzduchová tryska

Vzduchová tryska se používá pro separaci malých a středně velkých produktů. Produkt projíždí na vážícím dopravníku kontrolní váhy a v případě zjištění nesprávné hmotnosti se s volitelným zpožděním aktivuje vzduchová tryska, která produkt s chybnou váhou proudem vzduchu odfoukne z výstupního dopravníku do připraveného zásobníku. Použití pro rychlost pásu do 60 m/min, váha produktu do 1 kg. Jedná se o nejběžnější způsob vyřazování bez přítomnosti lidského faktoru, akceptovaný normami BRC i IFS.

Pneumatický vyrážeč

Pneumatický vyrážeč se se používá pro separaci malých a středně velkých produktů. Produkt projíždí na vážícím dopravníku kontrolní váhy a v případě zjištění nesprávné hmotnosti se s volitelným zpožděním aktivuje pneumatický vyrážeč, který produkt s chybnou váhou vyrazí z výstupního dopravníku do připraveného zásobníku. Použití pro rychlost pásu do 60 m/min, váha produktu do 3 kg. Jedná se o nejběžnější způsob vyřazování bez přítomnosti lidského faktoru, akceptovaný normami BRC i IFS.

Jazyk

Obchodní oddělení +420 777 575 238

Technické oddělení +420 777 575 239

Servis +420 777 575 280Ad controls s.r.o. adcontrols.cz, vytvořeno v smsoft.cz © 2009