Ad controlsDetektory kovů - Rentgenové inspekční systémy - Kontrolní průběžné váhy
Metal Detectors - X-Ray Systems - Checkweighers


Aplication Error: SQL-ERRCODE: 1142 | INSERT command denied to user 'adcontrols'@'81.95.96.66' for table 'log_sys_sessions'FILE: /www/doc/www.adcontrols.cz/www/includePHP/sys_statistics.phpROW: 16[INSERT INTO log_sys_sessions (session, datum, statistiky) VALUES ('371972b0f52f9b3fc85b37dfa6f8ddbf', '2020-11-26 21:34:32', 1)]

O společnosti


Hlavním předmětem podnikání a specializaci firmy AD Controls s.r.o. jsou komplexní technicko-inženýrské služby zahrnující poradenství, prodej, instalaci a servis zařízení pro zajištění finální kontroly výrobků příp. výrobního procesu nebo ochrany technologie před poškozením:

  • průmyslové detektory kovů
  • rentgenové detektory (inspekční rentgenové systémy)
  • kontrolní průběžné váhy
  • magnetické separátory
Tato činnost je založena na velmi úzké spolupráci s renomovanými zahraničními firmami americkou korporaci Thermo Scientific (Thermo Fisher Scientific)  - divize Weighing & Inspection a anglickou firmou Eriez Magnetics Europe Ltd., které se řadí mezi absolutní světovou špičku ve svých oborech

Nabízené systémy umí ze suroviny separovat nežádoucí magnetické kovové předměty, případně v surovině nebo výrobku detekovat přítomnost nežádoucích kovových kontaminantů (včetně barevných a nemagnetických kovů ). Rentgenové systémy umožňují navíc detekovat také jiné cizorodé látky, např. úlomky kostí, skla, kamínky, pryž apod. Použitím kontrolní průběžné váhy zajistíte kontrolu správné hmotnosti svých výrobků, odstraníte lidský faktor při manuálním měření na statických vahách.

Historie:

Firma AD Controls s.r.o. byla založena v lednu r. 1997. Tehdejší záměr představoval činnost v oblasti průmyslové automatizace a vývoje software pro PLC automaty. V polovině roku 1998 prošla firma transformací a hlavním předmětem podnikání se stala současná činnost.

Současnost:

Nabízíme celou řadu systémů do nejrůznějších provozů a aplikací, v různých cenových hladinách a výkonech. Některé detekční systémy jsou vyráběny nebo kompletovány přímo v našich výrobních prostorách. Za dobu své existence jsme dosáhli v oboru již několika významných úspěchů a uspěli v řadě náročných výběrových řízení. Naše firma je držitelem všech nezbytných certifikátů a povolení pro práci se zdroji ionizujícího záření (rentgenové detekční systémy) vyžadovaných vládou a Státním úřadem jaderné bezpečnosti.

Kvalitu a výkon námi dodávaných zařízení prokazuje řada úspěšných instalací ve významných firmách nejen v České republice, ale i v zahraničí. 

Tým schopných odborníků je připraven nabídnout řešení vašeho problému v dané oblasti. 

Jazyk

Obchodní oddělení +420 777 575 238

Technické oddělení +420 777 575 239

Servis +420 777 575 280Ad controls s.r.o. adcontrols.cz, vytvořeno v smsoft.cz © 2009